Bireysel yemek planı

Hemen şimdi başlayın! Formu doldurun ve sadece TL'ye deneme süresine erişin. Programın özelliklerini anlamanıza ve en iyi beslenme planını seçmenize yardımcı olacağız.

Kursa erişim sağlayın:


ne alıyorsun:

Feature 01

14 gün boyunca bireysel yemek planı

Feature 02

Porsiyon boyutları ve kalori, yağ, karbonhidrat ve proteinler sizin için özel olarak hesaplanır

Feature 03

Lezzetli ve doyurucu yemekler için basit tarifler

Feature 04

Bir diyetin nasıl takip edileceği ve kesilmeyeceğine dair ipuçları

Daha önce deneyenlerden geri bildirim

Harika yemek planı! Onunla verdiğim kadar hiç kilo vermedim. Basit ve hızlı. 8 kg zayıfladım. 10 yıldan fazla bir süredir aşırı kilodan acı çekiyorum, neleri denemedim ki. Bazı diyetler yardımcı oldu, ancak kilolar tekrar geri döndü. Tüm kilo verme yöntemleri arasında, bu bireysel beslenme planı en etkili olanıdır. Ve fark birkaç kez! Bu planı bir arkadaşıma önerdim. O da bu kursun yardımıyla ayda neredeyse 14 kg attı!

55 yaşındayım. 41 yaşımdan beri kiloluyum. En kötü dönemlerde kilom 117 kg idi. Son bir yılda sağlığım bozuldu. Doktor acilen kilo vermem gerektiğini söyledi yoksa ne kalp ne de eklemler artık buna dayanamazdı. Sağlıklı bir yemek planı seçmemi önerdi. Dürüst olmak gerekirse, bu beslenme planının bana yardımcı olacağına gerçekten inanmadım. Ama sonunda neredeyse 20 kg attım. Şimdi sağlığım düzeldi. Sadece sağlıklı değil, aynı zamanda lezzetli olduğunu da belirtmek isterim!

Bu yemek planı ile kilo vermeyi sevdim çünkü hiçbir şey yapmanıza gerek yok, lezzetli yemekler yemeye devam ediyorsunuz. Sadece her şeyin önceden hesaplandığı hazır tariflere göre yemek pişiriyorsunuz. Vücut üzerinde olumsuz bir etkisi yoktu. Aksine, çok fazla enerji ortaya çıktı, daha iyi uyumaya başladım, cildim düzeldi, daha önce beni rahatsız eden sivilceler yok oldu! Sağlıklı beslenme, sağlığın anahtarıdır.

Uygun fiyata satın alın

Lütfen sizin için tasarlanan kursu göndereceğimiz e-posta adresinizi girin
Bireysel Keto Diyet Planı
1 € 1 günlük deneme süresi

Sıkça Sorulan Sorular

Son zamanlarda, karbonhidratlar gerçekten bir tabu olarak ün kazandı. Son on yılda, düşük karbonhidratlı diyetlerin sayısı katlanarak arttı, ancak aslında diyet planlaması açısından bu büyük bir geri adım. Karbonhidratlara ihtiyacımız var - her şeyden önce, kaslarımızın sorunsuz, beynimizin kesintisiz çalışması için.

Yağlara vücut tarafından gerçekten ihtiyaç duyulur, ancak burada ayrıntıya girmeye değer. Sadece avokado, zeytinyağı, balık ve tahıllarda bulunan çoklu doymamış yağ asitlerinden (örneğin Omega grubu) bahsediyoruz. Bu tür ürünler beynin yaşlanmamasına, kardiyovasküler sistemi iyi durumda tutmasına, iltihabı hafifletmesine yardımcı olur - tek kelimeyle, olgun yaştaki insanların ihtiyaç duyduğu her şeye katkıda bulunurlar.

İyi haber! Kahve kalıyor. Sabahları en sevdiğiniz içeceğin tadını çıkarabilirsiniz ve bu sadece size fayda sağlayacaktır: bilişsel süreçler aktive olur, beyin daha verimli çalışır ve efsanelerin aksine vücut susuz kalmaz.

Hiçbir şeyi aklında tutmana gerek yok. Size yaşam tarzınızı anlamak için bir test yapma fırsatı veriyoruz. Bu nedenle, sağlıklı bir yaşam tarzına geçişi daha rahat hale getirmek için yemek planının daha da geliştirilmesi, yalnızca tercihlerinize dayanmaktadır.